Dantų implantacija

Praradus vieną, kelis ar net visus dantis, dantų implantacija yra nepakeičiamas dantų atkūrimo būdas. Dantų implantas yra nedidelis, sraigtelį primenantis šaknies pakaitalas, ant kurio visam laikui tvirtinamas dirbtinis dantų vainikėlis. Šiuolaikinės technologijos ir kokybiškos protezavimo medžiagos leidžia atkurti natūraliai atrodančius ir puikiai funkcionuojančius dantis, kurie beveik niekuo nesiskiria nuo natūralių. Šiandien implantacija yra saugus ir ilgaamžis sprendimas susigrąžinti prarastą šypseną ir pasitikėjimą savimi.

Kas nutinka, netekus danties?

Praradus dantis, būtina kuo skubiau apsilankyti pas odontologą ne tik dėl estetinio diskomforto. Delsiant atkurti prarastą (-us) dantį (is), susiduriama su rimtais nemalonumais. Pirmiausia, žandikaulio kaulas nebegauna reikiamos apkrovos, todėl pradeda tirpti. Kaulo atrofija lemia neigiamus išvaizdos pokyčius ir žmogus atrodo daug senesnis: išryškėja raukšlės, siaurėja lūpos, smakras pasislenka į priekį, skruostai suglemba. Dėl prarasto kaulo kiekio sudėtingėja tolimesnis gydymas, nes dantis atkurti implantais galima tik esant pakankamam kaulo kiekiui. Trūkstamą kaulo kiekį galima priauginti atliekant kaulo augmentaciją. Tai yra tokia operacija, kurios metu priauginamas reikiamas žandikaulio kaulo kiekis. Po kaulo priauginimo, veidas vėl tampa proporcingas, be to, galima sėkmingai įsriegti dantų implantus ir susigrąžinti dantis.

Išimamieji dantų protezai

Tradicinis išimamasis protezas yra bene ekonomiškiausias būdas atkurti prarastus dantis. Vis dėlto, tradicinis išimamasis protezas sukelia daugybę nepatogumų: nestabiliai laikosi, atkuria tik labai nedidelį procentą kramtymo funkcijos, spaudžia, burnoje sukelia svetimkūnio pojūtį. Išimamojo protezo nepatogumus padeda išspręsti lokatorinė sistema. Tai yra toks metodas, kai apatiniame žandikaulyje įsriegiami 2 implantai su specialiais užraktais ir ant jų tvirtinamas išimamasis protezas. Tai ženkliai pagerina protezo laikomumą, patogumą, kramtymo funkciją, tačiau protezą vis tiek būtina nakčiai išsiimti.

Atsiliepimai

Antakalnio Stomatologijos Centre už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis  sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Plačiau apie paslaugą

Dantų atkūrimas implantais

  • VIENO DANTIES ATKŪRIMAS. Jeigu praradote dantį, nedelsiant apsilankykite pas odontologą, nes net ir vieno danties netekimas turi neigiamą įtaką visam organizmui. Po išsamios konsultacijos, prarasto danties vietoje įsriegiamas implantas, kuris prigyja maždaug po 3–7 mėnesių. Tuomet galima tvirtinti dirbtinį dantų vainikėlį, kurį dantų technikai pagamina jo formą ir spalvą idealiai priderindami prie šalia esančių dantų, kad atrodytų visiškai natūraliai. Tam tikrais atvejais (atsižvelgiant į individualų atvejį) implantas įsriegiamas ir vainikėlis tvirtinamas tos pačios procedūros metu. Tai vadinama vienmomente implantacija.
  • KELIŲ DANTŲ ATKŪRIMAS. Praradus kelis dantis, tikrai nebūtina sriegti atskirų implantų kiekvienam prarastam dančiui. Jei vienoje eilėje yra prarasti keli dantys vienas šalia kito, jų atstatymui gali pakakti ir vieno implanto, ant kurio tvirtinama kelių dantų jungtis. Kiek implantų reikės konkrečiu atveju, su gydytoju aptarsite konsultacijos metu, atlikę reikiamus tyrimus.
  • VISŲ DANTŲ ATKŪRIMAS. Kokia metodika bus taikoma bedančiams žandikauliams atstatyti, priklauso nuo paciento poreikių, galimybių ir klinikinės situacijos. Šiuo metu vis populiarėja visų dantų atkūrimo būdas „visi ant keturių“. Tai yra toks metodas, kuomet įsriegus vos 4 implantus galima tvirtinti neišimamus dantis. Apie šio metodo tinkamumą sužinosite tik pasikonsultavę su gydytoju.Visus dantis galima atkurti ir įsriegus 6-8 implantus. Tokiu būdu dantys atkuriami atskirais tiltukais, taip išgaunant tokį rezultatą, kuris yra artimiausias natūralių dantų ypatumams. 

Visus dantis galima atkurti ir įsriegus 6-8 implantus. Tokiu būdu dantys atkuriami atskirais tiltukais, taip išgaunant tokį rezultatą, kuris yra artimiausias natūralių dantų ypatumams.Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.
Specialistai

Aleksandras Gordevičius

Gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas
Burnos chirurgija
Dantų implantacija
Dantų šalinimas

Frederikas Palesikas

Burnos chirurgas
Burnos chirurgija
Dantų implantacija
Dantų šalinimas