Dantų laminatės

Šiomis dienomis pacientams rūpi ne tik sveiki dantys, bet ir nepriekaištinga šypsenos estetika. Tobulais dantimis apdovanotas ne kiekvienas, be to, bėgant laikui dantys dėvisi, dyla, patamsėja, gali pasikeisti jų forma. Tai nereiškia, kad su neestetiškai atrodančiais dantimis teks susigyventi. Sprendimas visuomet yra. Efektyvus būdas pašalinti minėtus dantų defektus – dantų laminatės. 

Dantų laminatės yra plonos ir skaidrios keraminės plokštelės, kuriomis dengiami priekinių dantų paviršiai, paslepiant jų trūkumus. Laminatėmis galima keisti dantų spalvą, formą, atstatyti nudilusį sąkandį, nuskilusius, nulūžusius dantis, netgi koreguoti dantų padėtį ir sukurti kone naują šypseną. Tai yra ilgaamžis sprendimas, sukuriantis ypač natūraliai atrodančius dantis. 

Antakalnio Stomatologijos Centre už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis  sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Plačiau apie paslaugą

Dantų restauravimas laminatėmis

  1. Konsultacija. Kaip atrodys būsima šypsena, pacientas su gydytoju aptaria konsultacijos metu. Gydytojas išklauso, kaip pacientas įsivaizduoja savo svajonių šypseną. Atsižvelgiant į išsakytus pageidavimus, paciento amžių ir veidą, suderinama dantų forma, spalva, medžiaga ir kiti svarbūs klausimai. 
  2. Dantų atspaudų nuėmimas. Skaitmeniniu būdu (intraoraliniu skeneriu) nuimami dantų atspaudai, pagal kuriuos rengiamas gydymo planas ir dantų technikai gamina nuolatines laminates. 
  3. 2D/3D planavimas. Pažangių kompiuterinių technologijų pagalba sukuriamas būsimų laminačių vaizdas tam, kad pacientas galėtų įvertinti, ar būsima šypsena jį tikrai tenkina.
  4. Laminačių gamyba. Jeigu būsimos šypsenos vaizdas tenkina, gaminamos nuolatinės laminatės. Dantų technikas laminates kuria sluoksnis po sluoksnio, kol sukuriamas natūralių dantų vaizdas. 
  5. Laminačių cementavimas. Laminatės pricementuojamos ant dantų vos vieno vizito metu. Atsakingai prižiūrint ir reguliariai lankantis pas odontologą pasitikrinti profilaktiškai, laminatės puikai tarnauja daug metų. 


Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.
Specialistai

Svetlana Leleikienė

Gydytoja odontologė
Laminatės
Estetinis dantų protezavimas
Protezavimas ant implantų
Protezavimas

Agnė Jocienė

Gydytoja odontologė
Suaugusiųjų dantų gydymas