Naujienos

2023. 01. 26
Kokios yra nusidėvėjusių dantų atstatymo galimybės?
Įtemptas šių dienų gyvenimo ritmas ir daug streso reikalaujanti rutina, kurioje vartojama daug greito maisto ir saldžių gėrimų, prisideda prie dantų nusidėvėjimo. Dantis gadina ir per stiprus dantų valymas ir netinkamos pastos naudojimas.
2022. 12. 30
Kodėl nederėtų ignoruoti dantenų kraujavimo?
Staiga prasidėjęs dantų kraujavimas valantis dantis – dažnas pacientų nusiskundimas. Visgi, kraujavimui užsitęsus ilgiau, gali būti, kad prasidėjo rimtas dantenų uždegimas. „Antakalnio stomatologijos centro“ specialistai atsako, kaip išvengti šios nemalonios problemos.
2022. 12. 30
Dantų nudilimo priežastys ir sprendimo būdai
Bėgant metams dantys dyla ir tai yra normalu. Visgi, patologinis dantų dilimas jau laikomas problema. Pacientai, turintys šią problemą, kenčia nuo dantų erozijos arba bruksizmo. Ar galima išgydyti nudilusius dantis?
2022. 11. 30
Dantų laminatės ar estetinis plombavimas. Ką pasirinkti?
Tiek laminatės, tiek estetinis plombavimas yra procedūros, pasitelkiamos priekinių dantų estetikai pagerinti. Vienareikšmio atsakymo, ką rinktis, laminates (venyrus) ar estetinį plombavimą, nėra.
2022. 11. 30
Dantų ėduonies atsiradimo priežastys. Ar galime jų išvengti?
Dantų ėduonis – bene dažniausiai pacientus kankinanti problema, galinti negrįžtamai pažeisti dantis. Ėduonis paplitęs tiek suaugusiųjų, tiek vaikų tarpe, pagrindinė jo atsiradimo priežastis – netaisyklinga dantų priežiūra.
2022. 10. 31
Kaip atkurti dantys gali pakeisti Jūsų gyvenimą?
Dantų netekimas, su kuriuo susiduria daugelis pacientų, yra sudėtingas praradimas, sukeliantis tiek psichologinių, tiek sveikatos problemų. Nežinodami apie galimas komplikacijas, didelė dalis žmonių stengiasi priprasti prie prarastų dantų ir ignoruoti jų trūkumą.

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.