Naujienos

2022. 08. 31
Endodontinis gydymas. Kas tai?
Netikėtas, ūmus dantų skausmas, kurį pacientai linkę kentėti, signalizuoja apie dantų šaknų kanaluose prasidėjusį uždegimą. Siekiant apsaugoti šalia esančius dantis ir audinius, šią problemą vertėtų spręsti nedelsiant.
2022. 08. 31
Kas yra pulpitas ir kaip jis gydomas?
Stiprus dantų skausmas, dantenų patinimas, kraujavimas, karščiavimas signalizuoja dantų vidinių audinių uždegimą (pulpitą). Tai klastinga liga, sukelianti stiprų skausmą. Norint išvengti ir laiku pastebėti pulpitą, būtina lankytis pas odontologą.
2022. 06. 23
Kokios yra mikroprotezavimo rūšys ir kam jos naudojamos?
Kai kurie odontologiniai gydymo metodai taip ir lieka paslaptimi tiems, kurie turi sveikus dantis. Tačiau jei Jūsų dantys yra pažeisti ėduonies, gali būti, kad teks susipažinti su mikroprotezavimo terminu. Kas tai yra ir kokios gali būti mikroprotezų rūšys?
2022. 06. 23
3 pagrindinės priežastys dėl ko gali skaudėti dantį
Dantų skausmas – vienas nemaloniausių pojūčių, sukeliantis fizinį ir psichologinį diskomfortą, sutrikdantis įprastą veiklą. Dantų skausmą gali nulemti įvairios priežastys, o laiku nesikreipiant į medikus, galimos rimtos komplikacijos.
2022. 06. 01
Blogas burnos kvapas. Kas jį sukelia ir kaip jo atsikratyti?
Dauguma mano, kad blogo burnos kvapo priežastis yra nepakankama burnos higiena. Tačiau net jei du kartus dienoje kruopščiai valote dantis, Jus vis tiek gali persekioti iš burnos sklindantis nemalonus kvapas. Susipažinkite su pagrindinėmis jo priežastimis.
2022. 05. 25
Ar žalioji arbata gali padėti išvengti periodontito?
Sakoma, kad žmones galima skirstyti į kavos ir arbatos gerbėjus. Sveikatos puoselėtojų simpatijos labiau krypsta arbatos link – ypač tai akivaizdu, kai kalbame apie žaliąją arbatą. Ši arbata nuo seno yra laikoma vienu iš sveikiausių gėrimų dėl joje esančio didelio kiekio antioksidantų.

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.