Naujienos

2023. 05. 02
Kai maža danties problema virsta didele: negydymo pasekmės ir sprendimo būdai
Statistika rodo, kad dauguma žmonių, susidurdami su smulkesnėmis dantų problemomis, pagalbos ieškoti neskuba.
2023. 05. 02
Kokios procedūros svarbiausios burnos estetikai ir sveikatai?
Norėdami turėti gražią ir sveiką šypseną, turime kruopščiai prižiūrėti savo dantis ir reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą. Kadangi patiems namuose susikaupusių apnašų išvalyti nėra įmanoma, tai galima pasiekti profesionalios burnos higienos metu.
2023. 03. 31
Dantų šalinimas. Ar tikrai verta to bijoti?
Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės nesilanko pas odontologus – baimė. Deja, bet kai kuriems ši emocija būna tokia intensyvi, kad sveikata lieka nustumiama į antrą planą. Specialistai nerimauja, kadangi dėl to kenčia paties asmens gyvenimo kokybė.
2023. 03. 31
Dantų praradimas jauniems žmonėms – realybė?
Nieko nenustebinsime pasakydami, kad su burnos ertmės problemomis susiduria įvairaus amžiaus žmonės. Tačiau galvodami apie dantų praradimą dažniausiai omenyje turime vyresniuosius.
2023. 03. 21
Bedančių žandikaulių atkūrimo galimybės
Kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus ar lyties, dantų netekimas yra psichologiškai sudėtingas momentas. Bedantystė turi daug neigiamos įtakos gyvenimo kokybei: tiek fizinei savijautai (sutrinka kramtymo ir virškinimo funkcionalumas)
2023. 03. 21
Kaip laminačių pagalba pasiekiama svajonių šypsena?
Kalbėdami apie svajonių šypseną neretai išskiriame du akcentus – sveikatą ir grožį. Natūralu, kad norime jaustis sveiki ne tik iš vidaus, bet ir atrodyti patraukliai. Iškilus klausimui, ką daryti, kuomet turime tam trukdančių burnos ertmės defektų

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.