Naujienos

2022. 11. 30
Dantų laminatės ar estetinis plombavimas. Ką pasirinkti?
Tiek laminatės, tiek estetinis plombavimas yra procedūros, pasitelkiamos priekinių dantų estetikai pagerinti. Vienareikšmio atsakymo, ką rinktis, laminates (venyrus) ar estetinį plombavimą, nėra.
2022. 11. 30
Dantų ėduonies atsiradimo priežastys. Ar galime jų išvengti?
Dantų ėduonis – bene dažniausiai pacientus kankinanti problema, galinti negrįžtamai pažeisti dantis. Ėduonis paplitęs tiek suaugusiųjų, tiek vaikų tarpe, pagrindinė jo atsiradimo priežastis – netaisyklinga dantų priežiūra.
2022. 10. 31
Kaip atkurti dantys gali pakeisti Jūsų gyvenimą?
Dantų netekimas, su kuriuo susiduria daugelis pacientų, yra sudėtingas praradimas, sukeliantis tiek psichologinių, tiek sveikatos problemų. Nežinodami apie galimas komplikacijas, didelė dalis žmonių stengiasi priprasti prie prarastų dantų ir ignoruoti jų trūkumą.
2022. 10. 31
Paviršinis ėduonis. Į ką jis gali išsivystyti?
Bene dažniausia problema, dėl kurios kreipiasi pacientai, yra dantų ėduonis. Atskirti prasidedantį ėduonį nesunku – ant dantų paviršiaus matomos patamsėjusios dėmelės, dantys jautresni saldesniam ir šaltam maistui bei gėrimams.
2022. 10. 11
Estetinis plombavimas. Kada ir kodėl galima pasirinkti šią procedūrą?
Estetinis plombavimas tinkamas visiems pacientams, nepatenkintiems savo dabartine šypsena. Ši procedūra suteikia nepriekaištingai atrodančią, estetišką šypseną be jokių defektų.
2022. 10. 11
Dantų implantai. Kiek laiko jie tarnauja?
Dėl įvairiausių priežasčių ne visiems žmonėms pavyksta išsaugoti dantis visą gyvenimą. Tokiais atvejais gelbsti dantų implantacija – procedūra, atkurianti prarastus dantis implantais. Dažniausiai implantais atstatyti prarastą dantį

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.