Naujienos

2022. 04. 29
3 auksinės taisyklės, padėsiančios išvengti dantų ėduonies
Ėduonis – labiausiai paplitusi dantų liga. Taip yra todėl, kad ėduonį sukeliančios bakterijos mūsų burnoje atsiranda ir dauginasi labai paprastai. Laimei, su jomis kovoti taip pat nėra labai sudėtinga. Siūlome Jums susipažinti su trimis taisyklėmis, kurių laikantis, Jūsų dantys turėtų išlikti sveiki.
2022. 04. 15
Terapinis dantų gydymas. Kodėl jis reikalingas?
Gražūs dantys ir sveika burnos ertmė – kiekvieno žmogaus siekiamybė. Visgi asmeninio indėlio ne visada pakanka šiam tikslui pasiekti. Terapinis dantų gydymas padeda ilgiau išsaugoti dailią šypseną ir išvengti chirurginių intervencijų. Terapinis dantų gydymas – tai profilaktinių priemonių taikymas, siekiant išvengti ėduonies.
2022. 04. 01
Estetinis plombavimas. Kaip prižiūrėti, kad tarnautų kuo ilgiau?
Estetinis plombavimas – puikus pasirinkimas, siekiant turėti dailią šypseną. Tačiau norint, kad naujoji šypsena spindėtų kuo ilgiau, vertėtų susipažinti su patarimais, kaip prižiūrėti dantis po šios procedūros. Estetinis plombavimas – odontologinė procedūra, skirta nedideliems dantų defektams pašalinti.
2022. 03. 29
Estetinis plombavimas ar dantų laminatės – ką pasirinkti?
Jei kada nors domėjotės galimybėmis, kaip galima pagražinti savo šypseną, tikriausiai, žinote apie tokius dantų restauravimo būdus, kaip estetinis plombavimas arba ant dantų tvirtinamos laminatės. Prieš apsisprendžiant, kurį iš jų pasirinkti, kviečiame sužinoti, kokie šių metodų pliusai ir minusai.

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.