Naujienos

2023. 03. 21
Bedančių žandikaulių atkūrimo galimybės
Kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus ar lyties, dantų netekimas yra psichologiškai sudėtingas momentas. Bedantystė turi daug neigiamos įtakos gyvenimo kokybei: tiek fizinei savijautai (sutrinka kramtymo ir virškinimo funkcionalumas)
2023. 03. 21
Kaip laminačių pagalba pasiekiama svajonių šypsena?
Kalbėdami apie svajonių šypseną neretai išskiriame du akcentus – sveikatą ir grožį. Natūralu, kad norime jaustis sveiki ne tik iš vidaus, bet ir atrodyti patraukliai. Iškilus klausimui, ką daryti, kuomet turime tam trukdančių burnos ertmės defektų
2023. 03. 07
Konsultacija ir odontologinio gydymo planas. Kodėl tai būtina?
Šiuolaikinės odontologijos galimybės išties didelės, tačiau padėti tarp jų nepasiklysti ir parinkti būtent Jums reikalingą gydymo ar tinkamiausią dantų atkūrimo metodą gali tik specialistas, atidžiai įvertinęs Jūsų situaciją.
2023. 01. 26
Kokios yra nusidėvėjusių dantų atstatymo galimybės?
Įtemptas šių dienų gyvenimo ritmas ir daug streso reikalaujanti rutina, kurioje vartojama daug greito maisto ir saldžių gėrimų, prisideda prie dantų nusidėvėjimo. Dantis gadina ir per stiprus dantų valymas ir netinkamos pastos naudojimas.
2022. 12. 30
Kodėl nederėtų ignoruoti dantenų kraujavimo?
Staiga prasidėjęs dantų kraujavimas valantis dantis – dažnas pacientų nusiskundimas. Visgi, kraujavimui užsitęsus ilgiau, gali būti, kad prasidėjo rimtas dantenų uždegimas. „Antakalnio stomatologijos centro“ specialistai atsako, kaip išvengti šios nemalonios problemos.
2022. 12. 30
Dantų nudilimo priežastys ir sprendimo būdai
Bėgant metams dantys dyla ir tai yra normalu. Visgi, patologinis dantų dilimas jau laikomas problema. Pacientai, turintys šią problemą, kenčia nuo dantų erozijos arba bruksizmo. Ar galima išgydyti nudilusius dantis?

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.