Naujienos

Dantų implantai. Kiek laiko jie tarnauja?

2022 10 11

Dėl įvairiausių priežasčių ne visiems žmonėms pavyksta išsaugoti dantis visą gyvenimą. Tokiais atvejais gelbsti dantų implantacija – procedūra, atkurianti prarastus dantis implantais. Dažniausiai implantais atstatyti prarastą dantį pasirenkama todėl, kad jie suteikia viso gyvenimo garantiją. Kiek iš tikrųjų jie tarnauja?

Kas yra implantas?

Dantų implantas – mažas, iš titano pagamintas varžtelis, sriegiamas į žandikaulį atliekant dantų implantaciją. Dantų implantas pakeičia tikrą danties šaknį tiksliai ją imituodamas ir visiškai saugiai prisitaikydamas prie organizmo.

Suaugęs ir prigijęs prie žandikaulio implantas kartu su estetišku ir patvariu dantų vainikėliu, kuris tvirtinamas implantui sugijus, tarnauja tarsi nuosavas dantis. Jis apsaugo buvusio tikro danties šaknį taip apsaugodamas žandikaulį nuo kaulo sunykimo.

Be to, implantai sukurti taip, kad galėtų visiškai pakeisti buvusią šaknį su visomis jo funkcijomis. Svarbiausia – implantai efektyviai atstato kramtymo funkciją, pagerina estetinį šypsenos vaizdą, grąžina pasitikėjimą savimi.

Kiek tarnauja?

Šiuo metu Lietuvoje ir visame pasaulyje pacientai gali rinktis iš daugybės implantų rūšių. Būtent šis pasirinkimas lemia procedūros kokybę ir rezultatų ilgaamžiškumą. Populiariausi yra titano ir cirkonio oksido gamybos implantai.

Titano produktai jau seniai naudojami medicinoje, todėl nuo senų laikų visapusiškai įsitikinta šio metalo kokybe. Titano implantai tvirti, ilgaamžiai, stabilūs, geba puikiai prisitaikyti prie žmogaus organizmo nesukeliant alergijų.

Cirkonio oksido gamybos implantai dar tvirtesni už titano gamybos implantus. Cirkonis savo savybėmis visiškai atkartoja natūralų dantį, o jo struktūra taip pat jį primena.

Visgi, tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas priklauso ir nuo paciento norų bei lūkesčių, tačiau abu variantai – patikimi ir ilgaamžiai. Didžiausias implantų privalumas yra tas, kad jie tarnauja kone visą likusį gyvenimą.

Tinkamai pasirinkti Jums tinkamiausius implantus padės „Antakalnio stomatologijos centro“ specialistai, tad kviečiame atvykti į konsultaciją ir sužinoti daugiau naudingos informacijos!


Registracija internetu Kontaktai

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.
Registruotis
+370 699 64103 , +370 655 07150
info@stomatologijoscentras.lt