Naujienos

Kaip laminačių pagalba pasiekiama svajonių šypsena?

2023 03 21

Kalbėdami apie svajonių šypseną neretai išskiriame du akcentus – sveikatą ir grožį. Natūralu, kad norime jaustis sveiki ne tik iš vidaus, bet ir atrodyti patraukliai. Iškilus klausimui, ką daryti, kuomet turime tam trukdančių burnos ertmės defektų, į pagalbą gali būti pasitelkiamos dantų laminatės.

Dantų laminatės – tai plonos, iš stiklo keramikos pagamintos plokštelės, tvirtinamos ant priekinio dantų paviršiaus. Laminatės padeda efektyviai koreguoti dantų spalvą, formą, užpildo tarpelius ir atstato įvairius defektus. Nors prieš atliekant šią procedūrą, gydytojas privalo įvertinti kiekvieną atvejį individualiai, dažniausiai būna reikalingas tik minimalus danties audinių šlifavimas, o kartais net ir to neprireikia.

Remiantis Antakalnio stomatologijos centro gydytojais, dantų laminatės yra patvarus sprendimas, taip pat restauruota šypsena atrodo estetiškai ir natūraliai. Be to, dantų laminatės nepažeidžia minkštųjų audinių, dantų ir puikiai išsilaiko burnos ertmėje.

Konsultacijos metu gydytojas odontologas su pacientu aptaria svajonių šypsenos viziją, jo norus, finansinius lūkesčius. Išsiaiškinus šiuos klausimus, parenkama būsimų dantų spalva, forma ir kt. Pagamintos laminatės pricementuojamos prie paciento dantų. Užtikrinant tinkamą dantų priežiūrą ir reguliariai profilaktiškai lankantis pas burnos higienistą ir gydytoją odontologą, dantų laminatės tarnauja net 10–20 metų.

Jeigu svarstote apie dantų atkūrimą laminatėmis, bet dar turite klausimų, kviečiame užsiregistruoti konsultacijai į Antakalnio stomatologijos centrą. Mūsų specialistai atidžiai įvertins Jūsų dantų būklę ir suteiks Jums visą reikiamą informaciją.


Registracija internetu Kontaktai

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.
Registruotis
+370 699 64103 , +370 655 07150
info@stomatologijoscentras.lt