Naujienos

Konsultacija ir odontologinio gydymo planas. Kodėl tai būtina?

2023 03 07

Šiuolaikinės odontologijos galimybės išties didelės, tačiau padėti tarp jų nepasiklysti ir parinkti būtent Jums reikalingą gydymo ar tinkamiausią dantų atkūrimo metodą gali tik specialistas, atidžiai įvertinęs Jūsų situaciją.

Pasak „Antakalnio stomatologijos centro“ gydytojų odontologų, siekant, kad gydymo rezultatai maksimaliai patenkintų paciento lūkesčius ir būtų ilgaamžiai, labai svarbią reikšmę turi pokalbis ir individualaus, konkrečiai jam tinkamo gydymo plano sudarymas.

Todėl bet koks gydymas yra pradedamas nuo konsultacijos. Jos metu specialistas apžiūri paciento burną, įvertiną dantų ir sąkandžio būklę, išsiaiškina, ar jis neserga sisteminėmis ligomis, nėra alergiškas, kokius vaistus vartoja, aptaria burnos higienos įgūdžius.

Neatsiejama šiuolaikinio odontologinio gydymo dalis yra tiksli diagnostika. Konsultacijos metu atliekami rentgenologiniai ir kiti tyrimai, kurių rezultatai yra itin svarbūs planuojant reikalingą gydymą.

Norint užtikrinti geriausius gydymo rezultatus, itin svarbią reikšmę turi paciento pasitikėjimas gydytoju. Todėl konsultacijos metu specialistas visada atidžiai išklauso paciento nusiskundimus, pageidavimus, finansinius lūkesčius, atsako į visus jam rūpimus klausimus.

Tik surinkęs minėtą informaciją, gydytojas gali sudaryti tikslų gydymo planą. „Antakalnio stomatologijos centro“ komanda siekia, kad gydymas būtų pacientui priimtinas visais atžvilgiais Todėl įprastai kiekvienam pacientui pasiūlomi keli jo problemos sprendimo variantai ir aiškiai pristatomi jų privalumai bei trūkumai, procedūrų kiekis, kaina, gydymo trukmė, būsimas rezultatas, kad turėdamas detalią informaciją jis galėtų nedvejodamas priimti sprendimą.

Pacientui patvirtinus savo pasirinkimą, atsižvelgiant į jo planus ir gyvenimo tempą, jam patogiu metu suplanuojami vizitai pas specialistus ir pradedamas gydymas.

„Antakalnio stomatologijos centro“ specialistai siekia efektyviai išspręsti Jūsų sveikatos problemas ir išpildyti Jūsų svajones, todėl gydymą planuoja itin atsakingai. Patikėkite mums savo burnos ir dantų sveikatą, o mes darysime viską, kad niekada nesuabejotumėte savo pasirinkimu.

Laukiame Jūsų konsultacijoje!


Registracija internetu Kontaktai

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.
Registruotis
+370 699 64103 , +370 655 07150
info@stomatologijoscentras.lt