Viktorija Lideikė (Orlauskytė)

Viktorija Lideikė (Orlauskytė)

Gyd. odontologė

Siekdama užtikrinti sėkmingą gydymo rezultatą, visada įsiklausau į pacientų pageidavimus, galimybes, bei pasiūlau kelias galimas gydymo taktikas bei alternatyvas. Plombavimo metu užtikrinu darbo kruopštumą, preciziškumą, nuoširdų bendravimą, kuris nesibaigia užsidarius klinikos durims. Manau, kad sujungus mokslą ir meną į bendrą neatsiejamą visumą, galima sukurti kerinčią šypseną ir sugrąžinti žmogaus pasitikėjimą savimi, nes pasaulis priklauso besišypsantiems.

Specializacija
  • Estetinis dantų plombavimas: dantų formos, ilgio, spalvos, netaisyklingos padėties koregavimas tiesioginio plombavimo būdu
  • Nudilusių  kandamųjų kraštų atstatymas, pernelyg plačių tarpų (tremų, diastemų) uždarymas minimaliai invazyvia ir audinius tausojančia metodika
  • Pavienių dantų atkūrimas naudojant stiklo pluošto kaiščius ir tiesioginį plombavimą
  • Suaugusiųjų dantų gydymas
  • Ankstyva suaugusių karieso diagnostika ir profilaktika

Gyd. Viktorija Orlaukytė specializuojasi estetinėje odontologijoje ir yra įsitikinusi, jog nejudėti į priekį reiškia judėti atgal, todėl profesinėje srityje nuolat tobulėja lankydama kursus ir konferencijas Lietuvoje bei užsienyje. Stažavosi pas pripažintus estetinės odontologijos specialistus tokius kaip S. Radlinsky (Ukraina), G. Paolone (Italija).

Gyd. odontologė Viktorija Lideikė (Orlauskytė) su pacientais gali bendrauti šiomis užsienio kalbomis:

  • Anglų k.
  • Lenkų k.
  • Rusų k.

Viktorija Lideikė (Orlauskytė) yra Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narė.

Išsilavinimas
Kvalifikacijos tobulinimas

Atsiliepimai

2018-04-02

Itin kruopšti ir maloni gydytoja, greitai ir kokybiškai atstatė priekinius dantis, likau labai patenkintas rezultatu ir rekomenduoju gyd. Viktoriją kitiems!

2016-08-28

Puiki, rūpestinga, labai šiltai bendraujanti ir profesionali gydytoja. Martynas B.

2016-02-05

Paniškai bijojau odontologų, bet viena bendradarbė parekomendavo gydytoją Viktoriją. Labai švelni, kruopšti ir puikiai atliekanti savo darbą gydytoja. Paskutinį kartą net užmigau kėdėje! Tikrai rekomenduoju.

Registracija gali tapti paprastesnė!

Susisiekite su mumis ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.